Co po beta-testach?

Drodzy gracze,
w związku z tym, iż faza testów jest już ostro-zaawansowana postanowiliśmy zebrać najbardziej nurtujące Was pytania w jednym miejscu.

Przede wszystkim - na początek: rozwój gry realizowany jest na bieżąco, dzięki czemu możemy poprawiać błędy po każdej aktualizacji. W związku z tym, postanowiliśmy nie resetować kompletnie całej gry po zakończonych beta-testach. Każdy z elementów, który zostanie uznany przez nas za funkcjonujący prawidłowo będzie zatrzymany.

W związku z tym, już dziś możemy poinformować graczy, że na pewno nie zostaną zresetowane:


- Postacie (nazwy, rody itp)
- Poziom postaci (lvl)
- Zdolności postaci (te wytrenowane)
- Atrybuty postaci
- Odznaczenia
- stan waluty: Złoto / Kan
- depozyty
- Nauka technik
- Zestawy technik (chyba, że zmienimy znacząco wymagania technik)
- Arena (reset nastąpił dziś, tj. 5 luty 2018)


Zostaną zresetowane w najbliższej przyszłości (po poprawkach bugów):
- Odpoczynek postaci z zakładki mieszkanie


W kolejnych etapach, będziemy informowali Was na naszym głównym kanale informacyjnym: shoutboxie, gdzie jako administracja staramy się pojawiać codziennie i uczestniczyć w życiu naszej społeczności.

Z pewnością nurtuje Was także pytanie kiedy udostępnimy Wam główny element, na który czekacie- mapę... i tutaj niestety nie mamy jeszcze jednoznacznej odpowiedzi. Pracujemy dla Was nad elementami webowymi, szykując coraz do liczniejsze poprawki i usprawnienia. Jak tylko uznamy, że mapa jest gotowa damy ją do publicznych testów. Prosimy Was o jeszcze chwilę cierpliwości- warto! :)


Na tą chwilę możecie sukcesywnie zwiększać swój poziom między innymi wykonując misje, trenując zdolności, wygrywając potyczki arenowe.


Dziękujemy,
do zobaczenia na shoutboxie
Ga.Crew

Autor newsa: Edwin

Data newsa: 2018-02-05 10:20:35

Czytano razy: 856