Nowości w grze GoteiArena

Drodzy gracze

Mamy dla Was kolejną aktualizację gry, która wprowadzi przede wszystkim nowy element w grze- Walka z Bossem. W Świecie Goteiarena pojawił się boss, możecie szukać go w zakładce misji, gdzie możecie stawić mu czoła.

Boss Kon dostaje przypisane kilka poziomów trudności: Łatwy, normalny, trudny i niemożliwy. Bosa możecie atakować co 3 godziny i zdobyć z niego kolejne drogocenne łupy. Jakie? zostawimy Wam rąbek tajemnicy, który musicie odkryć sami.

Kolejną znaczącą zmianą w grze jest zapis aktualnego stanu zdrowia naszej postaci oraz poziomu reiatsu. Zapisywany będzie stan życia i reiatsu po walkach arenowych oraz walkach z bossami. W tej chwili koniecznym będzie pilnowanie Waszego stanu zdrowia za pomocą specjalnie przygotowanych mikstur. Do Sklepu Urahary dochodzą nowe mikstury regenerujące stałą wartość hp/reiatsu: 100/200/500. W związku z wprowadzeniem tych zmian dodaliśmy specjalnie przygotowany pasek na górze strony, dzięki któremu będziecie mogli kontrolować stan zdrowia.


         Dopracowany został także system łączenia przedmiotów ilościowych w Waszych ekwipunkach, system wiadomości. Naprawione zostały także bugi ze sprzedażą.

Ps. Przypominamy, że w przypadku wprowadzonych nowości może być konieczny relog postaci. Zalecamy kompletne wylogowanie oraz zalogowanie się od nowa.

Pozdrawiamy,
Zespół GA

Autor newsa: Edwin

Data newsa: 2018-02-17 16:39:29

Czytano razy: 1442