Wydarzenie Wielkanocne

Drodzy użytkownicy!
Do ostatniej chwili trzymaliśmy dla siebie informacje dotyczącą eventu Wielkanocnego, nie mniej jednak nie możemy zaprzeczać- staramy się z całych sił, aby każde ważne wydarzenie kalendarzowe odciśnięte było w świecie goteiarena.

Przygotowaliśmy dla Was specjalne zadania (tak! liczba mnoga... bo jest ich 20!), które ze względów technicznych rozpoczną się 3ciego kwietnia i funkcjonować na GA będą do 18 kwietnia. Przez ten czas aktywny będzie także mnożnik punktów PREMIUM - KAN (40% więcej za przelew!).

Przygotowaliśmy także specjalnego Bossa, który tym razem będzie tylko częścią eventu. Specjalna zakładka Wielkanocna zostanie udostępniona we wtorek, gdzie odbierać będziecie konkretne zadania.

Na czas eventu uruchamiany także specjalną walutę eventową- pisanki, które z kolei wykorzystać będziecie mogli w sklepie Urahary.

Do zdobycia sporo nagród, przedmiotów oraz odznaczenia!
Więcej szczegółów niebawem, w aktualizacji tego newsa!

Pozdrawiamy,
GA.Crew


ps.
Ród Kenpachi organizuje także konkurs, który z pewnością wart jest uwagi. Do wygrania nagrody, które z pewnością pomogą w dalszej rozgrywce. Link do forum ze szczegółami: http://www.goteiarena.com/forum/topic/100?page=last

Edit: Konkurs Kenpachi rozwiązany, wyniki na forum

Event GA: Został uruchomiony, przedmioty jakie otrzymacie w sklepie Urahary za zadania Wielkanocne:Do specjalnego wydarzenia dostaniecie się klikając w banner Wielkanocny w górnej części strony.

Pozdrawiamy,
Ga.Crew

Autor newsa: Edwin

Data newsa: 2018-03-30 23:41:13

Czytano razy: 1137