Musashiya Shinoi - Bleach Game

Drodzy gracze!

prace nad grą internetową inspirowaną mangą BLEACH trwa w najlepsze,
niezmiernie miło nam poinformować, że w grze pojawił się długo wyczekiwany kowal. Przyjął on imię Musashiya Shinoi i jest już do Waszej dyspozycji.Ulepszanie u Shinoi'a wygląda w następujący sposób:
1. Wybierasz przedmiot, który chcesz ulepszyć po czym pojawia ci się lista atrybutów, które możesz ulepszyć wraz z paskiem dostępnych zasobów po prawej stronie panelu.
2. Wybierając kryształy lub napotkane dusze zwiększasz synergię określonego atrybutu, jeśli pasek dojdzie do 100% wtedy będzie dostępna opcja Przekuj Teraz.
3. Poniżej przycisku Przekuj teraz znajduje się dodatkowa ilość elementów niezbędnych do przekucia atrybutu przedmiotu na wyższy poziom.
4. Gdy posiadasz wystarczającą ilość synergii oraz dodatkowych materiałów naciśnij "Przekuj Teraz", a twój przedmiot zostanie ulepszony
UWAGA! Ulepszenie synergii w przedmiocie powodu automatyczne związanie przedmiotu z graczem, także proszę ulepszać z rozwagą. :)
W przypadku nie powodzenia ulepszenia przedmiot tylko traci uzbieraną synergię w wybranym atrybucie oraz materiały, które były wykorzystywane do kucia. Poziom synergii(ulepszenia) jak i przedmiot zostają bez zmian.


Więcej informacji odnośnie aktualizacji w changelogu na naszym forum, do którego dostaniecie się klikając bezpośrednio w stopce na datę ostatniej aktualizacji.

Pozdrawiamy serdecznie,
Ga.Crew

Autor newsa: Edwin

Data newsa: 2018-11-29 21:34:33

Czytano razy: 604