Świąteczne Rate'y i informacja dotycząca nowego silnika GA

Świąteczne Rate'y i informacja dotycząca nowego silnika GA

Życzenia świąteczne, informacje na temat nadchodzącej wersji Alpha nowego silnika GA, który zostanie oddany do testów oraz informacja o świątecznych rate'ach.

access_time 2019-12-30 08:29:41
Witajcie!
Z okazji już minionych świąt oraz nadchodzącego nowego roku cały zespół życzy Wam zdrowych, szczęśliwych i pogodnych świąt oraz szczęśliwego nowego Roku.

Dodatkowo chcielibyśmy poinformować, iż udało nam się napisać nowy silnik GA, który zostanie wydany w wersji ALPHA na początku stycznia (brakuje w nim jeszcze zakładek, ale będziemy w miarę możliwości je dodawać) :) Postacie na serwerze testowym będą kopią obecnej bazy GA, także jeśli chodzi o loginy i hasła nie trzeba będzie się rejestrować, lecz postępy na tym serwerze nie będą zapisywane na serwerze głównym - chcemy to dobrze przetestować zanim wrzucimy całą grę w wersji finalnej na główny serwer gry, a pomysły i bugi konsultować z wami.

Od dzisiaj w grze Ed uruchomił następujące bonusy:
1,25x do treningu
50% więcej Kan'ów

To tyle na początku stycznia ruszamy z nowym GA by w końcu do końca marca/kwietnia wydać finalną wersję - o adresie do nowego GA i elementach jakie obecnie działają w nowym GA poinformuje już w nowym poście. :)

Miyu

Pozostałe Aktualności: